Scroll Top

O nas
Rzetelność i bycie fair to nasze główne zasady przy budowaniu współpracy z naszymi klientami. Serwis maszyn MD Mechatronica od lat działa w kierunku dostarczania wysokiej jakości usług – naprawiamy sprzęt poligraficzny od A do Z.

Zaufana marka

jesteśmy z Państwem od lat
Każdy z naszych klientów może liczyć na rzetelną wycenę – znamy wartość naszych usług oraz wartość dodaną, jaką wnoszą one do Państwa firmy. Nasze ceny utrzymują się na konkurencyjnym poziomie, a standard usług nieustannie wzrasta. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie wyróżnić się na tle innych firm oferujących zbliżone usługi.

Bez kompromisów

otwarcie mówimy o naszej strategii współpracy
Jesteśmy firmą, która od lat buduje swoją renomę. Dzięki zaangażowaniu i pasji szybko udało się zdobyć zaufanych klientów, dla których liczyło się rzetelne doprowadzenie napraw do końca.
Maszyny to nasza pasja. Dążymy do tego, by otwierać się na nowe możliwości i dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania – rozwijamy dostawy części zamiennych i nieustannie usprawniamy kontakt oraz obsługę klienta.
MD Mechatronica

lojalność, współpraca, fair-play

Naszym celem jest przede wszystkim satysfakcja klienta. Staramy się oferować najwyższy poziom wsparcia, opierając się o specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Zwracamy także szczególną uwagę na klientów, którzy systematycznie korzystają z naszych usług – zapewniamy bezpłatne wsparcie zdalne i rabatowe stawki.
Serwis maszyn MD Mechatronica jest budowany na podstawie wiedzy ekspertów z dziedziny mechatroniki. Nasze doświadczenia zostały połączone przez pasję i chęć dostarczania najwyższego standardu usług.