Scroll Top

Wsparcie klienta
Staramy się dostarczać najwyższej jakości usługi w dziedzinie mechatroniki. Wiemy, że kluczem do skutecznego spełniania potrzeb naszych klientów jest połączenie dziedziny programowania, elektroniki i mechaniki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zlokalizować źródło problemu praktycznie w każdej sytuacji.

Serwis maszyn MD Mechatronica

szansa na wieloletnią współpracę
Praca serwisu maszyn MD Mechatronica opiera się na zasadach rzetelności i lojalnego podejścia do klienta. W szczególnym stopniu doceniamy klientów, którzy chcą postawić na długotrwałą współpracę i powierzać kolejne maszyny pod naszą opiekę. Działamy na podstawie specjalistycznej wiedzy, doświadczenia budowanego latami i rozwoju, który pozwala nam zarówno na dotarcie do nowych przedsiębiorstw, jak i tworzenie lepszej nici porozumienia z obecnymi klientami.
Otwiera to możliwości zarówno dla nas, jak i dla Państwa – w przypadku stałej współpracy mamy szansę dokładnie poznać wykorzystywany sprzęt, zrozumieć specyfikę jego eksploatacji oraz zaznajomić się z Państwa potrzebami i trybem pracy. W efekcie zapewniamy jeszcze sprawniejszy serwis maszyn. Oferujemy dodatkowo bezpłatne wsparcie telefoniczne w razie wystąpienia nagłych awarii.

Wspieramy klienta od A do Z

W ramach stałej współpracy mogą Państwo liczyć na wymierne korzyści. Dzięki temu, że możemy poświęcać mniej zasobów na zapoznawanie się ze stanem linii produkcyjnej, zyskujemy możliwość szybszej reakcji i dobrania właściwych fachowców do właściwych zadań. Tym samym oferujemy bardziej atrakcyjne zasady współpracy. Rabaty i nasza lojalność sprawią, że serwis wykonywany będzie tanio, sprawnie i w jak najbardziej dogodnym terminie.